Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Babylonstoren

Hotel Babylonstoren
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 1
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 2
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 3
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 4
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 5
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 6
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 7
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 8
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 9
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 10
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 11
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 12
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 13
Hotel Babylonstoren - zdjęcie 14

Babylonstoren to jedna z najstarszych farm holenderskich, położona w dolinie Franschhoek, która słynie z winnic. Farma posiada różnorodny ogród owocowo-warzywny i ziołowy, wyjątkowe zakwaterowanie, wykwintne jedzenie i wyśmienite wino.

Lokalizacja: RPA, Simondium, 50km od Kapsztadu

Hotel oddaje do dyspozycji Gości luksusowe suity z 1 sypialnią oraz domki z 1 lub 2 sypialniami. Te eleganckie domki (cottage) składają się z sypialni, salonu, łazienki oraz kuchni. Hotel oferuje również Manor House z 5 sypialniami i 5 łazienkami.

Restauracja Babel to wspaniałe połączenie architektury Cape Dutch i stylu współczesnego, można tam spróbować wyśmienitych i elegancko podanych dań przyrządzanych z wykorzystaniem lokalnych produktów z farmy.

Greenhouse Restaurant znajduje się w szklarni, w otoczeniu wspaniałej roślinności, gdzie wszystkie potrawy podawane są w stylu piknikowym.

Obiady i kolacje serwowane są również w piekarni The Bakery. Za dnia piekarnia zaopatruje Farm Shop i restauracje w świeże pieczywo, ale nocą ta przestrzeń zamienia się w prawdziwe święto La Dolce Vita! Na obiady w The Bakery serwowane jest jedzenie w rodzinnym wiejskim stylu - goście jedzą z drewnianych desek ustawionych na stole, popijając wino i ciesząc się żywą atmosferą. Kolacja serwowana jest od 19:00 i konieczna jest rezerwacja.

 

Goście hotelu otrzymują pełny dostęp do ogrodów, wycieczki z przewodnikiem po ogrodach, rowery, kajaki, łowienie ryb, przejażdżka po górach, pieczenie chleba z piekarzami, wycieczka po winiarni z degustacją oraz wycieczka pokazująca lokalne uprawy.

Ponadto hotel oferuje spa, odkryty basen, fitness oraz zajęcia jogi.

 

 Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia