Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Angama Mara, Rezerwat Masai Mara

Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 1
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 2
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 3
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 4
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 5
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 6
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 7
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 8
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 9
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 10
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 11
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 12
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 13
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 14
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 15
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 16
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 17
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 18
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 19
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 20
Hotel Angama Mara, Rezerwat Masai Mara - zdjęcie 21

Maasai Mara nazywana na cześć ludu Masajów, który uważa ten zakątek Afryki za swój dom. Mara jest znany na całym świecie ze swoich wyjątkowych populacji lwa, lamparta, geparda, stad kilkunastu tysięcy silnych bawołów, rzadkich czarnych nosorożców i oczywiście słoni. W lipca każdego roku na 4 miesiące miejsce to zasiedla Wielka Migracja zwierząt.
Angama Mara proponuje bezkonkurencyjną wyłączność, prywatne lotnisko oraz ścieżkę bezpośrednio w głąb rezerwatu - zaledwie 15 minut jazdy samochodem. Co więcej 700 ha graniczy bezpośrednio z Triangle Mara, 1,2 km od doliny Rift, prywatne lasy i mnogość dzikich zwierząt do bezpośredniej obserwacji.
 

Lokalizacja: ok. 280 km od międzynarodowego lotniska Jomo Kenyatta w Nairobi. Możliwy prywatny transfer lotniczy z Nairobi do Angama Mara.

Angama Mara w rezerwacie Masai Mara proponuje 15 apartamentów - namiotów. Każdy z nich to wnętrze o ponad 100 m2 powierzchni, w której skład wchodzi również drewniany, przestronny deck, 11 metrowe rozpościerające się od podłogi do sufitu szklane fronty zapewniające doskonały widok na obszar rezerwatu. Goście mogą bez problemu zasypiać przy uchylonych drzwiach tarasów - ciesząc się napływającym z zewnątrz świeżym powietrzem - dzięki osłonkom przeciw owadom.

Kucharze do przyrządzania potraw używają tylko najlepszych i najświeższych składników, z których Kenia jest znana np.: wypasana w najlepszych miejscach wołowina, zielona fasola, czy owoce morza prosto z połowów. Rezultatem jest jedzenie, które jest proste i zarazem bardzo smaczne i zdrowe. Przynajmniej jedna trzecia menu jest zaprojektowany z myślą o wegetarianach.

 

Na terenie campu znajdziemy centrum firness, basen typu infinity 12m x 6m ogrzewany energią słoneczną i zamknięty z trzech stron. Do wyboru piesze Safari bądź przelot balonem nad terenami zamieszkiwanymi przez dzikie zwierzęta. Resort oferuje warsztaty zdjęciowe pod okiem profesjonalnego fotografa, romantyczne pikniki dla dwojga o każdej porze dnia o umożliwia na każdym kroku poznanie kultury masajskiej. Dla rodzin z dziećmi przygotowany jest specjalny namiot gdzie pociechy bezpiecznie i w wspaniałym gronie opiekunów mogą spędzić czas na zabawie.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia