Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Ameryka południowa


Galapagos 

 

Odkryj Amerykę Południową razem z Deluxe Travel Club. Dzięki organizowanym przez nas luksusowym wyprawom  poznacie Państwo napiękniejsze zakątki tego kontynentu. Przeżyjecie karnawał w Rio de Janerio lub zatańczycie argentyńskie tango. Zobaczycie najpiękniejsze błękitne lodowce na końcu świata, posmakujecie oryginalnych chilijskich win i poznacie wspaniałą przyrodę podczas wyprawy po Amazonii. Zachwycicie się wodospadami Iquazu oraz pięknymi plażami Salwadoru. Zapoznamy Was z historią ogromnych rysunków Nazca i najlepiej zachowanego miasta Inków-Machu Picchu. Specjalnie dla Państwa zorganizujemy rejs luksusowym statkiem po Galapagos, dzięki czemu poznacie najbardziej unikalną faunę i florę.

 

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa luksusowe wyprawy, które pozwolą w najbardziej wyjątkowy sposób odkryć Amerykę Południową.

 

Skontaktuj się z nami:
tel.: (22) 224 35 77
e-mail: dtc@deluxetravelclub.pl
S
erdecznie zapraszamy! 

 
Hotel Belmond Hotel das Cataratas

Belmond Hotel das Cataratas

Jedyny hotel położony w granicach brazylijskiej części Parku Narodowego Iguassu, Belmond Hotel das Cataratas jest spektakularnie położony kroki od niezwykłych wodospadów.

Czytaj więcej      Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych
1

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia