Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

AMANYARA

Hotel AMANYARA
Hotel AMANYARA - zdjęcie 1
Hotel AMANYARA - zdjęcie 2
Hotel AMANYARA - zdjęcie 3
Hotel AMANYARA - zdjęcie 4
Hotel AMANYARA - zdjęcie 5
Hotel AMANYARA - zdjęcie 6
Hotel AMANYARA - zdjęcie 7
Hotel AMANYARA - zdjęcie 8
Hotel AMANYARA - zdjęcie 9
Hotel AMANYARA - zdjęcie 10
Hotel AMANYARA - zdjęcie 11
Hotel AMANYARA - zdjęcie 12
Hotel AMANYARA - zdjęcie 13
Hotel AMANYARA - zdjęcie 14

Amanyara to kojące miejsce położone na brzegu rezerwatu przyrody o powierzchni 18000 akrów. Hotel wychodzący na dziewiczą, kilometrową plażę z białym piaskiem i turkusowe wody Parku Narodowego North West Point Marine, oferuje dostęp do jednych z najlepszych miejsc do nurkowania z akwalungiem i rurką na Turks i Caicos, a także światowej klasy restauracje i wspaniałe Spa oraz zajęcia dla całej rodziny.

Lokalizacja:  hotel znajduje się ok 25 min jazdy od lotniska Providenciales International Airport.

 

Pawilony Amanyara są położone wśród przybrzeżnej roślinności, z widokiem na stawy lub wody rezerwatu morskiego Northwest Point. Wiszące tarasy z cieniowaniem z trzech stron każdego pawilonu, dostępne przez szklane drzwi od podłogi do sufitu, które prowadzą do połączonej sypialni i części dziennej. Niektóre oferują prywatne baseny i dwie sypialnie. Wille Amanyara oferują pełną prywatność i przestrzeń w naturalnym otoczeniu. Obszerne części dzienne i od trzech do sześciu sypialni rozmieszczone są wokół czarnego basenu bez krawędzi i drewnianego tarasu. Niektóre z nich oferują widok na stawy i ogrody, a inne oferują bezpośredni dostęp do plaży. Wszystkie są obsługiwane przez osobistych kucharzy i gospodynie.

The Restaurant – Restauracja otwarta w porze śniadania i kolacji oferuje miejsca do siedzenia wewnątrz z klimatyzacją, a także taras na świeżym powietrzu z widokiem na centralny staw. Zróżnicowane menu koncentruje się na kuchni sezonowej, ze świeżymi owocami, świeżo złowionymi owocami morza i ekologicznymi produktami z wodnego ogrodu warzywnego hotelu.
Beach Club - Klub na plaży, Idealny na nadmorski lunch, The Beach Club znajduje się na pięknej plaży z wieloma tarasami z panoramicznym widokiem na morze. Specjalnością są świeżo złowione owoce morza z grilla, wyśmienite sushi i niestandardowe dania z pieca z kamienia.
Bar - Pod strzelistym okrągłym sufitem przez cały dzień serwowane są napoje i lekkie posiłki. Bar jest idealnym miejscem zarówno na poranną kawę z widokiem na ocean, jak i na koktajle o zachodzie słońca.

 

Dziewicze rafy w Parku Narodowym North West Point Marine należą do najbardziej zróżnicowanych w regionie - tętniąca życiem podwodna kraina czarów biegnąca równolegle do zacisznej 800-metrowej plaży Amanyara. Częstymi gośćmi są żółwie szylkretowe, humbaki, kościopisy i setki gatunków ptaków wędrownych. Na lądzie suchy las tropikalny chroni bogaty ekosystem przybrzeżny. Kajaki, stand-up paddleboards i Hobie Cats są zawsze dostępne, a nartami wodnymi można cieszyć się, gdy pozwalają na to fale. Bryza w Long Bay Beach jest idealna do kiteboardingu od maja do września. Spa Amanyara Wellness Immersions zapewnia gościom szansę na odnowę i odpoczynek. Od spacerów na łonie natury po energiczne sporty na plaży - oferta Amanyara obejmuje całą rodzinę. Cieszyć się tu można mnóstwem wspólnych zajęć lub zrelaksować się, podczas gdy dzieci uczestniczą w odkrywaniu przyrody, twórczości artystycznej lub programach sportowych pod nadzorem specjalnie przeszkolonego personelu.
 

 Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia