Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

Amangiri, Utah

Hotel Amangiri, Utah
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 1
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 2
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 3
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 4
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 5
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 6
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 7
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 8
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 9
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 10
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 11
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 12
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 13
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 14
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 15
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 16
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 17
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 18
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 19
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 20
Hotel Amangiri, Utah - zdjęcie 21

Amangiri to 600-akrowe sanktuarium dzikiej przyrody i prywatności w Canyon Point w południowym stanie Utah. Zatrzymując się w tym hotelu gości mogą korzystać z uprzywilejowanego dostępu do parków narodowych i jeziora Powell. Amangiri wtapia się w niezliczone, nietknięte kilometry krajobrazu czerwonych skał. Na ostatniej pozostałości prawdziwie dzikiego Zachodu "górę pokoju" otacza największe skupisko parków narodowych w Stanach Zjednoczonych - oszałamiający krajobraz kanionów, płaskowyżu, gór, wąwozów, katarakt i pustyni. W tym wielkim teatrze przyrody modernistyczne apartamenty Amangiri i namiotowe pawilony pobliskiego Camp Sarika oferują inspirujące powitanie w jednym z najbardziej dramatycznie odosobnionych miejsc na świecie.

Lokalizacja: południe stanu Utah, ok 26 min jazdy od lotniska Page Municipal Airport

Pięć minut jazdy samochodem przez pustynię od Amangiri znajduje się Camp Sarika. Składa się z 10 eleganckich i przestronnych pawilonów z jedną lub dwiema sypialniami. Te przestronne pawilony, z których każdy ma wewnętrzną część dzienną i jadalną, posidadają także duże tarasy z paleniskami i podgrzewanymi małymi basenami. Przestronne apartamenty z naturalnymi materiałami odzwierciedlają świetlistość otaczającej je pustyni Utah. Elementy projektu zakwaterowania obejmują białe kamienne podłogi, betonowe ściany, naturalne drewno i okucia z czernionej stali. Każdy apartament posiada salon na świeżym powietrzu i kominek z rozległym widokiem na pustynię, a niektóre dysponują prywatnym basenem lub tarasem na dachu.
  

Restauracje w Amangiri prezentujące zrównoważone, sezonowe menu inspirowane dziedzictwem kulinarnym regionu Navajo i południowo-zachodniej Ameryki.
The Dining Room - Główna restauracja Amangiri, z widokiem na równiny przez okna sięgające od podłogi do sufitu, skupia się na otwartej kuchni i piecu opalanym drewnem. Oferuje śniadanie, lunch i kolację, ze szczególnie zapierającymi dech w piersiach widokami o wschodzie i zachodzie słońca. Menu, serwowane w pomieszczeniu lub na tarasie przy basenie, prezentuje lokalne składniki, inspirowane kuchnią rdzennych Amerykanów, połączoną z nowoczesnymi wpływami globalnymi.
The Fireside Pavilion - Zarówno na prywatne imprezy, jak i na codzienne posiłki, ten kameralny pawilon na świeżym powietrzu jest idealnym miejscem na kolację pod usianym gwiazdami pustynnym niebem. Obok głównego basenu i wielkiego centralnego kominka, szef kuchni Amangiri serwuje świeże potrawy z otwartego grilla.
The Chinle Site - W odległości krótkiej przejażdżki samochodem, wędrówki lub przejażdżki konnej z Amangiri, Chinle Site zapewnia wyjątkowe i klimatyczne miejsce na prywatne posiłki pośród naturalnego spokoju pustyni. Kolacje na miejscu są często wzbogacane występami muzyków i gawędziarzy Navajo.
The Desert Lounge - Idealny na wieczorki koktajlowe, kolacje na specjalne okazje i chwile wyciszenia.
 

Na 2322 m2 Aman Spa odzwierciedla lecznicze tradycje Navajo, z zabiegami opartymi na czterech żywiołach: ziemi, wietrze, ogniu i wodzie. Szeroki wybór masaży, zabiegów kosmetycznych i terapii regenerujących Amangiri jest inspirowany holistycznymi tradycjami Navajo. Koncepcja hózhó oddaje ideę harmonii ze sobą i ze światem i właśnie ten stan Aman Spa stara się wywołać u gości Amangiri. Goście mogą brać udział w zajęciach jogi, terapii wodą, odkrywać szlaki piesze i wspinaczkowe czy zwiedzać pustynię konno.


 Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia