Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu poznania twoich preferencji na podstawie zachowań na tej stronie. Szczegóły i możliwości zmiany ustawień: Polityka prywatności.

Ukryj komunikat
Kategorie Rodzaje ofert

AMANGANI, WYOMING

Hotel AMANGANI, WYOMING
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 1
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 2
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 3
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 4
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 5
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 6
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 7
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 8
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 9
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 10
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 11
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 12
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 13
Hotel AMANGANI, WYOMING - zdjęcie 14

Amangani to jeden z ultraluksusowych hoteli sieci Aman Resorts położony w wyjątkowym miejscu na krawędzi East Gros Ventre Butte w Jackson Hole i w dolinie najwyższych gór stanu Wyoming. Amangani oznacza spokojny dom, który bardzo łatwo tam odnaleźć o każdej porze roku. Ośrodek poza ofertą na sezon ciepły posiada również propozycje na zimę gdzie warunki dla zapalonych narciarzy zawsze są niezwykle korzystne. Hotel znajduje się w pobliżu wielu pięknych i majestatycznych parków narodowych, w tym Wielkiego Kanionu.

Lokalizacja: ok. 20 km / 25 min od lotniska Jackson Hole Airport

Amangani proponuje nowoczesne i stylowe apartamenty z wysokimi sufitami i dużymi oknami. Pokoje w nich przywodza na myśl ciepłe schronienia a naturalny budulec - drewno i kamień - wiążą się bezpośrednio z duchem okolicznych gór i lasówa. Wszystkie apartamenty posiadają tarasy lub balkony z widokiem na góry.

Z apartamentów o metrażu od 62 m2 do 74 m2, z łóżkiem typu king-size, rozciąga się widok z balkonu na basen i Teton Rage oraz Grand Taton.

Amangani w swojej ofercie zaprasza Państwa do wynajęcie 4, 5 i 6 - pokojowych domów usytuowanych na zboczach stoków Gór Skalistych. Ogromne okna od podłogi do sufitu zapewnieją spektakularne widoki, tworząc magiczny związek z majestatem gór.

 

 

Amangani Grill oferuje lokalne i ekologiczne produkty: mięsa, świeże ryby oraz sezonowe produkty. Nowa amerykańska kuchnia regionalna pod wodzą kucharz Evana Parkera i jego zespółu tworzy szereg potraw, które można zjeść na zewnątrz restauracji, jak również przy kominku w apartamentach nad basenem lub na słonecznym tarasie.

Hotelowe spa w swojej ofercie posiada holistyczn programy dla ciała i duszy a w tym masaże, zajęcia pilates, prywatne zajęcia jogi, czy himalajski peeling solny. Na terenie ośrodka znajduje się również siłownia.

Od połowy listopada do wiosny hotel oferuje dostęp do świetnie przygotowanych stoków narciarskich. Organizowane są specjalne wyprawy dla miłośników dzikiej przyrody, którzy mają szansę na podglądanie łosi w ich naturlanym środowisku. Również zapaleńcy jazdy konnej mogą liczyć na przygody pośród na specjalnych szlakach konnych.Zapytaj o cenę Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Odwiedź nas w biurze

DELUXE TRAVEL CLUB SP. Z O.O.
ALEJA SOLIDARNOŚCI 117 LOK. 406 ( VII piętro )
00-140 WARSZAWA

+48 22 22 435 77 
+48 533 800 989
+48 533 900 940
+48 533 800 840

dtc@deluxetravelclub.pl

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Copyright 2015 by deluxetravelclub - wszelkie prawa zastrzeżone

Polecamy największy serwis o Dubaju w Polsce

Realizacja: Meetmedia